RSS
niedziela, 26 lipca 2015
Ibuprom - graj bez bólu na dogry.pl

US Pharmacia prowadzi obecnie działania promocyjne dla swojej marki IBUPROM pod wspólną nazwą IBUPROM Wyłacza Ból. Po działaniach off-line, podczas których można było się spotkać z billbiardami i innymi formatami out-door, przychodzi czas na on-line.

Komunikacja opiera się tak samo jak w wypadku działań tradycyjnych na wyłączaniu bólu. Na ulicach można było spotkać się z reklamami m.in. przy stacjach metra ("stacja bez bólu"), w tramwajach i autobusach ("ból wysiada") czy w galeriach handlowych ("ból poszedł z torbami") a to tylko kilka przykładów. Założeniem akcji jest stworzenie strony z zawartością bezpośrednio kojarzącą się z brakiem bólu. W związku z tematem przewodnim w internecie głównym ośrodkiem działań jest strona www.niemabolu.pl, na której IBUPROM wyłaczy ból niezależnie od okoliczności. Internaauci mogą zatem zapomniec o bólu korzystając z darmowych e-booków (woblink), filmów (filmweb), muzyki (tuba.fm) i gier (dogry.pl).

Gry


"- Serwis Dogry.pl jako jeden z partnerów akcji wyselekcjonował gry, które dostępne są na stronie w specjalnej zakładce "zagraj bez bólu". Wybór gier nie był przypadkowy, wybieraliśmy gry pozbawione przemocy i bólu." - podkreśla Artur Łabanowski, Marketing Manager z spółki Gamekit.com zarządzającej serwisem dogry.pl.

Obecność marki IBUPROM w dogry.pl to m.in. widoczna dla wszystkich użytkowników przez cały czas zakładka "zagraj bez bólu", specjalna kategoria gier "Gry bez bólu" oraz komunikat wysłany do użytkowników bezpośrednio na skrzynkę wewnętrzną.

naglowek


Wybrane gry skupiono na jednej stronie dogry.pl/games/gry-bez-bolu, gdzie gracze mają do wyboru 7 gier, ale także mogą przejść bezpośrednio do strony głównej akcji.


Gry bez bólu - Lista gier


Ze swojej strony oceniam kampanie bardzo pozytywnie. Marketer nie musiał ingerować w gry i inne media, aby pojawić się w ich otoczeniu. Wystarczyło wybrać odpowiednie produkty i pojawić się w naturalnym miejscu dla graczy. Serwis dogry.pl to ponad 1 milion graczy, myślę zatem, że wybór tej strony nie był przypadkowy ze strony marki.

Czekam na wyniki akcji, jeśli tylko US Pharmacia zgodzi się na ich publikację to chętnie podzielę się z wami tymi danymi. W razie pytań zapraszam do zakładki kontakt.

piątek, 23 października 2009
Roof Top Racer / Coca-Cola Zero


Gra zmodyfikowana i rozbudowana o konkursy dla najlepszych graczy. Możesz stać się kierowcą Nascar z butelką Coca-Cola Zero na dachu.
Polecam http://www.cocacolazero.com/index.jsp#/rooftopracer/
08:58, jacek.jankowski
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 22 października 2009
ExtremeCars Racing
Gra flash, advergame dla BP oraz Castrol, gra osadzona na serwisie http://extremecars.pl/racing oraz w serwisach społecznościowych (m.in. poszkole.pl oraz facebook.com)10:25, jacek.jankowski
Link Dodaj komentarz »
środa, 25 marca 2009
Killzone 2 - promocja w Internecie
Sony Computer Entertainment wydało już kultową grę Killzone 2 na Playstation 3, a promocja tej gry z kategorii First Person Shooter (FPS) jest dokonana na bazie bardzo ciekawego, nowatorskiego rozwiązania. W nawiązaniu do scenariusza (zmasowane ataki wrogów, ciągła walka), Sony zaproponowało fanom gry ciągłą z nią styczność.Kill Zone 2 Kill Zone 2 Każdy chętny może po zarejestrowaniu się na stronie gry (http://killzonewebgame.com/) zainstalować specjalny plug-in do swojej przeglądarki (rekomenduję FireFox) i od tego momentu musi być przygotowany do walki. W każdej chwili gdy surfuje po internecie! Przeciwników łatwiej spotkać na stronach o większej oglądalności, głównie globalnych - na razie na nasza-klasa.pl nikt mnie jeszcze nie zaatakował :)

za http://jacekjankowski.pl/killzone-2-promocja-w-internecie/
12:00, jacek.jankowski
Link Dodaj komentarz »
środa, 18 marca 2009
Ikea w The Sims2
Dodatek Ikea do The Sims2, ciekawe coś się będzie działo w The Sims3 :)
11:07, jacek.jankowski
Link Dodaj komentarz »
piątek, 28 listopada 2008
Jeśli nie tu to....
Jeśli nie na advergames.blox.pl to zobacz na www.jacekjankowski.pl
09:50, jacek.jankowski
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 02 czerwca 2008
Prepare for Indy
Coś dla fanów Indiana Jones, gra niestety tylko w językach skandynawskich, ale każdy prawdziwy fan Harrisona Forda i filmów Lukas Arts musi to zobaczyć.


www.prepareforindy.com

16:00, jacek.jankowski
Link Dodaj komentarz »
piątek, 30 maja 2008
Piękne Oczy / Wild Eyes


Gra oparta na klasycznej grze w kulki. Zadaniem gracza jest ułożnie ciągów minimum 5 takich zamych elementów.

Gra promuje Polskie Salony Optyczne "Piękne Oczy" oraz soczewki kontaktowe "Wild Eyes". Umieszczona jest w serwisie www.piekneoczy.pl
11:36, jacek.jankowski
Link Dodaj komentarz »